
Z2 sērijas līdzstrāvas motori
Z2 sērijas līdzstrāvas motori
Rāmja izmērs: 11-112
Izejas jauda : 0,4-200 kW
Armatūras spriegums: 110 V - 220V
Lauka spriegums: 110 V - 220V
Guangzhou Haoqing Mechanical and Electrical Equipment Co., Ltd. ir viens no vadošajiem z2 sērijas līdzstrāvas motoru ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā. Laipni lūdzam šeit no mūsu rūpnīcas iegādāties Ķīnā ražotus augstas kvalitātes -z2 sērijas līdzstrāvas motorus. Visi pielāgotie produkti ir ar augstu kvalitāti un zemu cenu.
|
Z2 sērijas līdzstrāvas motori |
|
| Rāmja izmērs | 11-112 |
| Izejas jauda | 0,4-200 kW |
| Armatūras spriegums | 110 V - 220V |
| Lauka spriegums | 110 V - 220V |
| Izolācijas klase | F vai H |
| Pienākums | S1, var pielāgot citus pienākumus |
| Aizsardzības klase | IP23 |
| Dzesēšanas metode | IC06, IC410 |
| Montāža | B3,B35,V1 |
| Apkārtējās vides temperatūra | -20 grādi -40 grādi, var pielāgot citu temperatūru |
| Augstums virs jūras līmeņa | Mazāks vai vienāds ar 1000 m, var pielāgot citu augstumu |
| Statora spole | 100% tīrs varš ar vakuuma spiediena impregnēšanu (VPI) |
| Termistors (PTC, PT100), sildītājs ir pieejams pēc pieprasījuma | |
| Standarta | GB755 |
|
Motora izmērus var pielāgot |
|
Produkta pārskats:
Z2 sērijas līdzstrāvas mašīna tiek izmantota rūpniecībā. Tas ir piemērots elektriskās jaudas pretestībai, kuras pastāvīgās jaudas laika diapazons nav lielāks par 1:2, pārslodzes jauda nepārsniedz 1,5 nominālo griezes momentu. To var izmantot arī metāla griešanas darbgaldiem, papīra ražošanai, apdrukai, tekstilizstrādājumiem, cementa ražošanai utt. Ģeneratoru var izmantot dzinēja padevei, apgaismojumam vai citam pastāvīga sprieguma padevei. Pastiprināšanas ģenerators ir piemērots arī liela izmēra akumulatora uzlādei un peldošai uzlādei.
Lai pielāgotos sprieguma un ātruma regulēšanai plašā diapazonā pie nemainīga griezes momenta un precīzas ātruma kontroles, Z2 sērija ir izstrādājusi stipra vēja atvasināto struktūru un tā detektoru, kura elektriskā specifikācija ir pilnībā tāda pati kā Z2. Bet, ja Z2machine ir aprīkots ar braukšanas stila ventilatoru vai dubultu ventilatoru un ātruma indikācijas ģeneratoru, tam ir kompakta struktūra un tas var darboties ar mazu ātrumu ilgu laiku, lai izmantotu plašu regulējamu-ātruma un precīzas ātruma kontroles diapazonu. Lai izpildītu laika prasības nemainīga griezes momenta gadījumā, Z2 sērijas elektrisko mašīnu var pārveidot par neatkarīgu ierosmes ģeneratoru ar visa veida ierosmes spriegumu, lai viegli regulētu ātrumu. Atkarībā no dažādiem ierosmes strāvas avotiem ierosmes spriegums var būt 110 V, 220 V, kā arī cits piemērots spriegums.
Lai uzzinātu vairāk par motoru tehniskajiem datiem un izmēriem, lūdzu, sazinieties ar mums



Populāri tagi: z2 sērijas līdzstrāvas motori, Ķīnas z2 sērijas līdzstrāvas motoru ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu








