
IE3 elektromotori
YE3 sērijas IE3 augstas-efektivitātes trīs-fāzu asinhronie motori
Rāmja izmērs: 63-400
Izejas jauda : 0,18-500 kW
Nominālais spriegums: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, 460 V, 550 V, 660 V, 690 V
Nominālā frekvence: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical and Electrical Equipment Co., Ltd. ir viens no vadošajiem ie3 elektromotoru ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā. Laipni lūdzam mūsu rūpnīcā iegādāties Ķīnā ražotus augstas kvalitātes-ie3 elektromotorus. Visi pielāgotie produkti ir ar augstu kvalitāti un zemu cenu.
| YE3 sērijas IE3 augstas-efektivitātes trīs-fāzu asinhronie motori | |
| Rāmja izmērs | 63-400 |
| Izejas jauda | 0,18-500 kW |
| Nominālais spriegums | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Nominālā frekvence | 50 Hz, 60 Hz |
| Izolācijas klase | F vai H |
| Pienākums | S1 |
| Aizsardzības klase | Pilnībā slēgts tips, IP55, IP56 |
| Dzesēšanas metode | IC411, IC416, IC410, IC511 |
| Montāža | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Apkārtējās vides temperatūra | -20 grādi -40 grādi Cita temperatūra var tikt pielāgota |
| Augstums | Mazāks vai vienāds ar 1000 m Cits augstums var tikt pielāgots |
| Statora spole | 100% tīrs varš ar vakuuma spiediena impregnēšanu (VPI) |
| Termistors (PTC, PT100), sildītājs ir pieejams pēc pieprasījuma | |
| Rotora spole | Vāvere{0}}Būris |
| Standarta | IEC60034, IEC motori |
| Eff. Klase | IE3 augsta-efektivitāte |
| Garo vārpstu var pielāgot | |
Produkta pārskats:
YE3 sērijas trīs-fāzu asinhronais maiņstrāvas motors (IE3) atbilst augstas efektivitātes standartam (IE3).
YE3 sērijas motori ar montāžas izmēru atbilstoši standartam IEC60034, tam ir labas īpašības, piemēram, optimāla struktūra, pievilcīgs izskats, zems trokšņa līmenis, augsta efektivitāte, augsta aizsardzības klase, kā arī augsta izolācijas klase. YE3 sērijas motorus var plaši izmantot dažāda veida vispārējas lietošanas iekārtās, piemēram, ventilatoros, sūkņos, darbgaldos, kompresoros, transportēšanā un tā tālāk.
Lai uzzinātu vairāk par motoru tehniskajiem datiem un izmēriem, lūdzu, sazinieties ar mums


Populāri tagi: ie3 elektromotori, Ķīna ie3 elektromotoru ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu









