
IE2 maiņstrāvas motori
YE2 sērijas IE2 augstas-efektivitātes trīs-fāzu maiņstrāvas motori
IE2 maiņstrāvas motori
YE2 sērijas IE2 augstas-efektivitātes trīs-fāzu maiņstrāvas motori
Rāmja izmērs: 63-355
Izejas jauda : 0,12-315 kW
Guangzhou Haoqing Mechanical and Electrical Equipment Co., Ltd. ir viens no vadošajiem ie2 maiņstrāvas motoru ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā. Laipni lūdzam mūsu rūpnīcā iegādāties Ķīnā ražotus augstas kvalitātes-ie2 maiņstrāvas motorus. Visi pielāgotie produkti ir ar augstu kvalitāti un zemu cenu.
| YE2 sērijas IE2 augstas-efektivitātes trīs-fāzu maiņstrāvas motori | |
| Rāmja izmērs | 63-355 |
| Izejas jauda | 0,12-315 kW |
| Nominālais spriegums | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Nominālā frekvence | 50 Hz, 60 Hz |
| Izolācijas klase | F vai H |
| Pienākums | S1 |
| Aizsardzības klase | Pilnībā slēgts tips, IP54, IP55, IP56 |
| Dzesēšanas metode | IC411, IC416, IC410, IC511 |
| Montāža | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Apkārtējās vides temperatūra | -20 grādi -40 grādi Cita temperatūra var tikt pielāgota |
| Augstums virs jūras līmeņa | Mazāks vai vienāds ar 1000 m Cits augstums var tikt pielāgots |
| Statora spole | 100% tīrs varš ar vakuuma spiediena impregnēšanu (VPI) |
| Termistors (PTC, PT100), sildītājs ir pieejams pēc pieprasījuma | |
| Rotora spole | Vāvere{0}}Būris |
| Standarta | IEC60034, IEC motori |
| Eff. Klase | IE2 augsta-efektivitāte |
| Garo vārpstu var pielāgot | |
Produkta pārskats:
YE2 sērijas trīsfāzu asinhronais maiņstrāvas motors (IE2) atbilst trešajam efektivitātes standartam (IE2) GB 18613-2012 noteikumos par energoefektivitātes ierobežojumu un energoefektivitātes novērtējumu maziem un vidējiem-trīsfāzu asinhronajiem motoriem. Un efektivitātes paaugstināšana tās projektēšanā atbilst valsts prasībām par enerģijas taupīšanu un patēriņa samazināšanu ražošanas sektorā.
YE2 sērijas motori ar montāžas izmēru atbilstoši standartam IEC60034, tam ir labas īpašības, piemēram, optimāla struktūra, pievilcīgs izskats, zems trokšņa līmenis, augsta efektivitāte, augsta aizsardzības klase, kā arī augsta izolācijas klase. YE2 sērijas motorus var plaši izmantot dažāda veida vispārējas lietošanas iekārtās, piemēram, ventilatoros, sūkņos, darbgaldos, kompresoros, transportēšanā un tā tālāk.
Lai uzzinātu vairāk par motoru tehniskajiem datiem un izmēriem, lūdzu, sazinieties ar mums



Populāri tagi: ie2 maiņstrāvas motori, Ķīna ie2 maiņstrāvas motoru ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu









