
IE4 asinhronie motori
YE4 sērijas IE4 īpaši augstas efektivitātes enerģijas taupīšanas elektromotori
Rāmja izmērs: 80-400
Izejas jauda : 0,75-500 kW
Nominālais spriegums: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, 460 V, 550 V, 660 V, 690 V
Nominālā frekvence: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical and Electrical Equipment Co., Ltd. ir viens no vadošajiem ie4 indukcijas motoru ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā. Laipni lūdzam šeit no mūsu rūpnīcas iegādāties Ķīnā ražotus augstas kvalitātes -ie4 indukcijas motorus. Visi pielāgotie produkti ir ar augstu kvalitāti un zemu cenu.
|
YE4 sērijas IE4 īpaši augstas efektivitātes enerģijas taupīšanas elektromotori |
|
| Rāmja izmērs | 80-400 |
| Izejas jauda | 0,75-500 kW |
| Nominālais spriegums | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Nominālā frekvence | 50 Hz, 60 Hz |
| Izolācijas klase | F vai H |
| Pienākums | S1 |
| Aizsardzības klase | Pilnībā slēgts tips, IP55, IP56 |
| Dzesēšanas metode | IC411, IC416, IC410, IC511 |
| Montāža | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Apkārtējās vides temperatūra | -20 grādi -40 grādi Cita temperatūra var tikt pielāgota |
| Augstums | Mazāks vai vienāds ar 1000 m Cits augstums var tikt pielāgots |
| Statora spole | 100% tīrs varš ar vakuuma spiediena impregnēšanu (VPI) |
| Termistors (PTC, PT100), sildītājs ir pieejams pēc pieprasījuma | |
| Rotora spole | Vāvere{0}}Būris |
| Standarta | IEC60034, IEC motori |
| Eff. Klase | IE4 Super Premium efektivitāte |
| Garo vārpstu var pielāgot | |
Produkta pārskats:
YE4 sērijas trīsfāzu asinhronais maiņstrāvas motors (IE4) atbilst Super Premium Efficiency standartam (IE4), kas noteikts GB 18613-2012 “energoefektivitātes ierobežojums un energoefektivitātes novērtējums maziem un vidējiem{6}}trīsfāzu asinhronajiem motoriem”.
Šis motors izmanto izcilas izejvielas, un tam ir optimizēta konstrukcija. Līdz ar to tam ir augstāka efektivitāte. YE4 sērijas motori
Lai uzzinātu vairāk par motoru tehniskajiem datiem un izmēriem, lūdzu, sazinieties ar mums



Populāri tagi: ie4 indukcijas motori, Ķīna ie4 asinhrono motoru ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu









