
YGFFB-185-TH klientam paredzēti motori galda veltņiem
YGFFB-185-TH motori galda veltņiem
Pielāgots rāmja izmērs: 124
Izejas jauda: 2 kW
Nominālais spriegums: 380 V
Nominālā frekvence: 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical and Electrical Equipment Co., Ltd. ir viens no vadošajiem ygffb-185. klientiem paredzēto galda veltņu motoru ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā. Laipni lūdzam šeit no mūsu rūpnīcas iegādāties augstas kvalitātes ygffb-185-th klienta specifiskus motorus galda veltņiem, kas ražoti Ķīnā. Visi pielāgotie produkti ir ar augstu kvalitāti un zemu cenu.
|
YGFFB-185-TH motori galda veltņiem |
|
| Pielāgots rāmja izmērs | 124 |
| Izejas jauda | 2 kW |
| Nominālais spriegums | 380 V |
| Nominālā frekvence | 60 Hz |
| Izolācijas klase | F vai H |
| Pienākums | S1 |
| Aizsardzības klase | Pilnībā slēgts tips IP54 |
| Dzesēšanas metode | IC410 |
| Montāža | B3 |
| Apkārtējās vides temperatūra | -20 grādi -50 grādi |
| Augstums virs jūras līmeņa | Mazāks vai vienāds ar 1000 m |
| Statora spole |
100% tīrs varš ar vakuuma spiediena impregnēšanu (VPI) |
| Rotora spole | Vāvere{0}}Būris |
| Standarta | Pielāgoti motori, ne-standarta motori |
Produkta pārskats:
YGFFB-185-TH motori galda veltņiem, pielāgoti Āzijas tēraudam Filipīnās.
Pielāgots klienta ražošanas līnijai, lieliski saskaņojot ar klienta aprīkojumu.
Lai iegūtu detalizētus šī motora parametrus un rasējumus, lūdzu, sazinieties ar mums.
Populāri tagi: ygffb-185-th klienta specifiski motori galda veltņiem, Ķīna ygffb-185-th klientam specifiski motori galda veltņu ražotājiem, piegādātājiem, rūpnīcām
Nosūtīt pieprasījumu








